Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: node
cs: uzel

en: Filters
cs: Filtry

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: The user language code.
cs: Kód jazyka uživatele.

en: The entity type
cs: Typ entity
