Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: node
pl: zawartość

en: Filters
pl: Filtry

en: Entity
pl: Encja

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: text formats
pl: formaty tekstu

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: The user language code.
pl: Kod języka użytkownika.

en: The entity type
pl: Typ encji
