Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
