Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Title
es: Título

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Created
es: Creado

en: node
es: nodo

en: Filters
es: Filtros

en: Entity
es: Entidad

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: text formats
es: formatos de texto

en: Entity id
es: id de entidad

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.

en: The user language code.
es: El código de idioma de usuario.

en: The entity type
es: El tipo de entidad
