Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Filters
fil: Mga salaan
