Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Filters
lt: Filtrai

en: Entity
lt: Esybė

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
