Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
