Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
