Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Style
he: סגנון

en: Relationship
he: יחס

en: No title
he: ללא כותרת

en: No name
he: ללא שם
