Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Style
ps: ډول

en: Relationship
ps: اړيكې

en: No name
ps: نوم نشته

en: Target
ps: موخه
