Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Style
az: Stil

en: Relationship
az: Əlaqə

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Target
az: Hədəf
