Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Style
pt: Estilo

en: Relationship
pt: Relação

en: No style
pt: Nenhum estilo

en: No title
pt: Sem título

en: No name
pt: Sem nome

en: Target
pt: Destino
