Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Style
ta: பாணி

en: Relationship
ta: உறவு

en: No name
ta: பெயரில்லை
