Menu block (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Menus
lt: Meniu

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Initial menu level
lt: Pradinis meniu lygis

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
lt: Meniu bus matomas jei dabartinio puslapio meniu elementas yra šio lygio arba žemesnio. Meniu bus matomas visada jei pasirinksite 1 lygį.

en: Maximum number of menu levels to display
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
lt: Maksimalus skaičius rodomų meniu lygių pradedant nuo pradinio lygio. Pavyzdžiui: kai pradinis lygis yra 2 ir maksimalus skaičius 3, bus atvaizduojami 2, 3 ir 4 lygiai.
