Menu block current language (2.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Provider
id: Penyedia

en: Menu block
id: Blok menu

en: Starting level
id: Tingkatan nilai

en: Maximum number of levels
id: Jumlah level maksimum
