Menu block current language (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Provider
de: Anbieter

en: Menu block
de: Menüblock

en: Starting level
de: Startebene

en: Maximum number of levels
de: Maximale Anzahl an Ebenen
