Menu block current language (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Menu block
ja: メニューブロック

en: Starting level
ja: 開始階層

en: Maximum number of levels
ja: 最大レベル数
