Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta10) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Node
ru: Материал

en: Menus
ru: Меню

en: Menu block
ru: Блок меню

en: Starting level
ru: Начальный уровень

en: Maximum number of levels
ru: Максимальное количество уровней

en: Expand all menu links
ru: Раскрыть все ссылки меню

en: Parent menu link
ru: Родительская ссылка меню

en: Initial visibility level
ru: Начальный уровень видимости

en: Number of levels to display
ru: Количество уровней для отображения

en: Expand all menu items
ru: Развернуть все пункты меню
