Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Node
et: Postitus

en: Menus
et: Menüüd

en: Menu block
et: Menüü plokk

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv
