Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Node
az: Material

en: Menus
az: Menyular

en: Menu block
az: Menyu bloku

en: Starting level
az: Başlanğıc səviyyəsi

en: Maximum number of levels
az: Səviyyələrin maksimum sayı

en: Expand all menu links
az: Bütün menyu bağlantılarını genişləndirin

en: Parent menu link
az: Мфдшвунт menyu bağlantısı

en: Initial visibility level
az: İlkin görünmə səviyyəsi

en: Number of levels to display
az: Göstəriləcək səviyyələrin sayı
