Menu bootstrap icons (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):
