Menu bootstrap icons (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Icon only
sk: Iba ikony

en: Generate
sk: Generovať
