Menu bootstrap icons (1.0.10) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: List
be: Спіс

en: Menu
be: Меню

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Features
be: Функцыі
