Menu bootstrap icons (1.0.10) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Appearance
jv: Pakeliran
