Menu bootstrap icons (1.0.10) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: List
ka: სია

en: Menu
ka: მენიუ

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Appearance
ka: იერსახე
