Menu bootstrap icons (1.0.10) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: List
pl: Lista

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Icon only
pl: Tylko ikona

en: Generate
pl: Generuj

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika
