Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: span
bo: ཁྱབ་པ
