Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: List
eo: Listo

en: Menu
eo: Menuo

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Features
eo: Ecoj
