Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Menu
ne: मेनु

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Appearance
ne: रूप

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
