Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: List
rm: register

en: Before
rm: davantnà

en: After
rm: segund

en: Appearance
rm: creaziun

en: - Select -
rm: selecziunar

en: Not set
rm: na
