Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: List
ro: Listă

en: Menu
ro: Meniu

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: Appearance
ro: Aspect

en: Features
ro: Caracteristici

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Generate
ro: Generează

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Link format settings
ro: Setări pentru formatul legăturii
