Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: List
ru: Список

en: Menu
ru: Меню

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Appearance
ru: Оформление

en: Features
ru: Особенности

en: Icon only
ru: Только иконка

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Generate
ru: Создать

en: Not set
ru: Не установлено

en: Modal
ru: Модальное окно

en: Link format settings
ru: Настройки формата ссылки

en: Yaml format. Provides search terms. You can update it manually by replacing the download <a href="@icons" class="icon-link icon-link-hover"><i class="bi bi-link"></i> folder icon</a> in /menu_bootstrap_icon/icons and click the generate button
ru: Формат Yaml. Предоставляет условия поиска. Вы можете обновить его вручную, заменив значок папки загрузки в /menu_bootstrap_icon/icons и нажав кнопку «Создать».
