Menu bootstrap icons (1.0.11) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Menu
th: เมนู

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
