Menu bootstrap icons (1.0.12) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: List
uk: Список

en: Menu
uk: Меню

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Features
uk: Властивості

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Not set
uk: Не встан.

en: Modal
uk: Модальне

en: Link format settings
uk: Налаштування формату посилання

en: Use CDN
uk: Використовувати CDN

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
