Menu bootstrap icons (1.0.13) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: List
da: Vis

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Appearance
da: Udseende

en: Icon only
da: Kun ikon

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Generate
da: Opret

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Link format settings
da: Link-format
