Menu bootstrap icons (1.0.13) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: List
ja: リスト

en: Menu
ja: メニュー

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Open link in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Appearance
ja: テーマ

en: Features
ja: フィーチャー

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Generate
ja: 生成する

en: Not set
ja: 未設定

en: Link format settings
ja: リンクフォーマットの設定
