Menu bootstrap icons (1.0.13) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: List
tr: Liste

en: Menu
tr: Menü

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Features
tr: Özellikler

en: Icon only
tr: Sadece resim

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Generate
tr: Oluştur

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Link format settings
tr: Bağlantı biçimi ayarları
