Menu bootstrap icons (1.0.14) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Menu
az: Menyu

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Appearance
az: Görünüş

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Not set
az: Qurulmayıb
