Menu bootstrap icons (1.0.14) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
