Menu bootstrap icons (1.0.14) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: List
ps: لړ

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Appearance
ps: ښكاره

en: - Select -
ps: - غوره -
