Menu bootstrap icons (1.0.17) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Menu
eu: Menua

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Appearance
eu: Itxura

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
