Menu bootstrap icons (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: List
he: רשימה

en: Menu
he: תפריט

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Appearance
he: מראה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Not set
he: לא נקבע

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור

en: Use CDN
he: שימוש בCDN
