Menu bootstrap icons (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Menu
lt: Meniu

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Features
lt: Savybės
