Menu bootstrap icons (1.0.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Generate
nl: Genereer

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Icon position
nl: Positie pictogram

en: HTML tag
nl: HTML-tag

en: Link format settings
nl: Instellingen linkopmaak

en: Use CDN
nl: CDN gebruiken
