Menu bootstrap icons (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: List
oc: Listar

en: Menu
oc: Menú

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Generate
oc: Generar
