Menu bootstrap icons (1.0.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: List
gl: Lista

en: Menu
gl: Menú

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Icon only
gl: So icona

en: Generate
gl: Xerar
