Menu bootstrap icons (1.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: List
hr: Popis

en: Menu
hr: Izbornik

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Appearance
hr: Izgled

en: Features
hr: Značajke
