Menu bootstrap icons (1.0.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: List
id: Daftar

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Appearance
id: Penampilan

en: Features
id: Fitur

en: Not set
id: Tidak disetel

en: Link format settings
id: Pengaturan format tautan
