Menu bootstrap icons (1.0.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: List
it: Elenco

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Open link in new window
it: Apre il link in una nuova finestra

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Appearance
it: Aspetto

en: Features
it: Funzionalità

en: Generate
it: Genera

en: Not set
it: Non impostato

en: Link format settings
it: Impostazioni del formato Link
