Menu bootstrap icons (1.0.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: List
hi: सूची

en: Menu
hi: सूची

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Appearance
hi: भेष
